Partneři

Děkujeme našim partnerům za jejich přízeň

Triexpert

Triexpert je síť běžeckých speciálek, poskytující jedinečné komplexní služby především pro běh a plavání. Triexpert nabízí široký sortiment běžecké obuvi, oblečenídoplňků pro všechny typy běžců. Prodejny v Praze a Brnědiagnostika běžeckého došlapu jsou k dispozici všem hobby i profi běžcům. Ideální k nalezení té pravé obuvi pro všechna běžecká dobrodružství. Triexpert se stal hrdým partnerem Masarykovy univerzity a prvního ročníku MUNI RUN a zároveň běžeckého týmu MUNI.

Řemeslný pivovar Rojc

Po sedmi letech domovarnictví jsme si splnili sen a vytvořili minipivovar. Na našich začátcích vaření piva jsme využívali sporáku u nás doma. Pivo jsme dávali kvasit mamce do šatny, což ovšem nešlo dělat napořád, tudíž jsme museli najít jinou alternativu. Časem jsme se proto přesunuli ven, kde jsme domovařili na hořáku a pivo již dávali kvasit do sklepa. Nyní jsme se posunuli ještě dál, vaříme v minipivovaru. Můžeme se tedy o naše pivo podělit i s Vámi!

Jan Melvil Publishing

Říkejte jim jak chcete: motivační knihy, knihy pro osobní rozvoj, příručky... Máme prostě chytré knihy pro vaše celoživotní vzdělávání a růst. Najděte tu svou! Brněnské nakladatelství literatury osobního rozvoje a celoživotního vzdělávání, které o sobě říká: "Jsme lidé různého věku s různými názory, koníčky i vzděláním, avšak se společným cílem. Dohromady tvoříme Jan Melvil Publishing."

KATE agency s.r.o.

KATE agency s.r.o. je dovozce, výrobce a dodavatel reklamních a dárkových předmětů, kalendářů, diářů a tištěné reklamy. V tomto oboru, který se odborně nazývá „Tištěná a 3D reklama“ patří KATE agency ke středně velkým, ale velmi uznávaným dodavatelům a to převážně díky našemu servisu a možnostem, které již u největších gigantů na na trhu není možné nabídnout.

Joy Sports Joma

Internetový obchod JOY SPORTS JOMA, který je autorizovaným distributorem a specializovaným prodejcem sportovní značky JOMA, byl založen v roce 2019 za účelem nadchnout a inspirovat sportovce všech druhů sportů a všech věkových kategorií svojí širokou nabídkou sportovních produktů, které tato velmi úspěšná a inspirativní španělská společnost nabízí.

Coca‑Cola HBC Česko a Slovensko

Coca‑Cola HBC Česko a Slovensko nabízí své produkty více než 15 miliónům spotřebitelů a zároveň je vyváží do mnoha dalších zemí. Naším cílem je přinášet osvěžení našim spotřebitelům, být partnerem našim zákazníkům, přinášet zisk našim akcionářům a obohacovat život místních komunit. Provozujeme výrobní závody v Praze-Kyjích, Teplicích nad Metují a řadu obchodních a distribučních center.

Sodovkárna Kolín

Již přes 100 let vyrábí Sodovkárna Kolín podle tradičních receptur své limonády Koli, u kterých si můžete vybrat ze 13 možných příchutí. Obchod a marketing tohoto rodinného podniku vede absolvent Ekonomicko-správní fakulty MU pan Pavel Vavruška.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info