FAQ

Na 11. května bylo vyhlášeno rektorské volno. Co to pro mě znamená, jestliže jsem student nebo akademický pracovník?

V daný den nebude probíhat výuka. Některé předměty však mohou i přes to být vyučovány dle platného rozvrhu. Nejste-li si jistí, informujte se prosím na konkrétní podobu výuky u svých vyučujících.

Na 11. května bylo vyhlášeno rektorské volno. Co to pro mě znamená, jestliže jsem neakademický pracovník?

Neakademických pracovníků se rektorské volno netýká, 11. květen je pro ně pracovní den jako kterýkoliv jiný. Výjimku mají ti zaměstnanci, kteří se zaregistrovali a aktivně se zúčastní některé ze sportovních nebo společenských událostí MUNI Day nebo se přímo podílí na jeho organizaci.

Registroval jsem se na některou z aktivit MUNI Day. Jak mám postupovat dál?

Sledujte e-mail. V závislosti na typu aktivity vám vaši účast připomeneme, spolu s pokyny, kdy a kam dorazit. Zároveň připomínáme, že registraci na společenské odpoledne MUNI Day je třeba provést zvlášť.

Registroval jsem se na odpolední společenskou část MUNI Day. Jak mám postupovat dál?

K registraci dostanete identifikační pásku, díky které si budete moct koupit občerstvení za výhodnější ceny. Tuto pásku si budete moct vyzvednout na registračním infostánku v den konání akce, který bude ráno umístěn na recepci Fakulty sportovních studií, odpoledne pak v hlavní zóně, v podloubí budovy C10.

Můžu na odpolední společenskou část MUNI Day přijít jen tak, bez registrace?

Ano, nicméně vaše registrace nám pomůže organizačně, například s ohledem na objednání množství občerstvení. K registraci navíc dostanete identifikační pásku, díky které si budete moct koupit občerstvení za výhodnější ceny. Dodatečně se registrovat a získat identifikační pásku bude možné také přímo na místě, ale vážně oceníme, když se registrujete předem.

Registroval jsem se na některou z aktivit, jsem však mezi náhradníky. Co to pro mě znamená?

Turnaje, cvičení i exkurze mají omezenou kapacitu zaručující komfort všech zúčastněných, proto je pro ně nutná registrace. Jste-li registrovaní jako náhradník, v případě, že se odhlásí někdo z přihlášených před vámi, budete posunuti na jeho místo a o této skutečnosti automaticky informováni e-mailem. Při nevyčerpání volných kapacit bude možné přijít v den konání akce a zapsat se přímo na místě na vybranou hodinu. V tomto případě však účast není možné garantovat dopředu.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info