FAQ

Na 16. května bylo vyhlášeno rektorské volno. Co to pro mě znamená, jestliže jsem student, akademický nebo neakademický pracovník?

Rektorské volno je vyhlášeno pro všechny účastníky MUNI DAY. Je potřeba registrovat se na webových stránkách. Registrace je buď na danou aktivitu, nebo na společenskou část. Stačí jedna registrace/osoba. Tímto jsem omluven z výuky/pracovní doby.

Registroval jsem se na některou z aktivit MUNI DAY. Jak mám postupovat dál?

Je potřeba přijít na registraci ve vstupní hale FSpS/LF, kde si vyzvednete registrační pásku. Prosím na registraci je nutné se dostavit s dostatečným předstihem (minimálně 30 minut předem).

Registroval jsem se na společenskou část MUNI DAY. Jak mám postupovat dál?

Na tuto část dne není nutné si vyzvedávat registrační pásky, stačí se podívat do mapy, kde se daná aktivita nachází, a přijít si užít zábavu.

Můžu na společenskou část MUNI DAY přijít jen tak, bez registrace?

Prosíme o registraci. Díky registraci budeme znát kapacitu akce a lépe tak připravíme zážitky, gastro zónu i zázemí akce. Registrace nám také pomůže správně nastavit bezpečností opatření.

Registroval jsem se na některou z aktivit, jsem však mezi náhradníky. Co to pro mě znamená?

V případě, že se uvolní místo, budete o tom informováni e-mailem. Potom je nutné se dostavit na registraci s potvrzovacím e-mailem a vyzvednout si pásku.

Jak se na Univerzitní kampus Bohunice dostanu?

Nejlépe s pomocí MHD: tramvají č. 8 směr Bohunice na konečnou zastávku Nemocnice Bohunice nebo trolejbusem č. 25 směr Bohunice na konečnou zastávku Univerzitní kampus. Parkování je možné v OC Campus Square na placeném parkovišti

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info